8 Kasım 2019 Cuma

MTH R2020 Abonelik sistemi ile sizlere ulaşacak.

Merhaba arkadaşlar;
Bugün sizlerle MTH - Mekanik Tesisat Hesapları Paket yazılımının sizlere ulaştırılması ile ilgili yeni bir gelişmeyi paylaşmak istiyoruz.

Bildiğiniz üzere v2.4 sürümünden sonra ki bu yaklaşık 10 Yıllık bir süreç ediyor, R2009 ile beraber MTH dağıtımı versiyon güncellemesi dağıtımından Release dağıtımı sürecine evrilmişti. Bu süreçle beraber her yeni güncelleme ve versiyon için güncelleme bedeli ödenmesi yerine yayınlanan Release içinde ki tüm ar-ge hizmetini 2 sene boyunca ücretsiz ediniyordunuz.

Hayati öneme sahip hesap standardı değişiklikleri ve yazılım içerisinde ki güncellemeleri ücretsiz olarak edinerek hazırladığınız projelerde hız ve güven sahibi oluyorsunuz.

R2009 ve R2019 releaseleri arasındaki 10 yıllık süreç bu şekilde geçtikten sonra güncelemelerde geç kalınması ve fiyat farklarının oluşması ile release dağıtımının istenilen güncellik seviyesine sizleri ulaştıramadığını gördük.

2019 yılı Aralık ayı itibarı ile MTH dağıtımları abonelik servisine terfi ediyor. Tüm kullanıcılarımızın aynı hesap standardına ulaşacak şekilde yazılımı kullanmaları sağlanıyor. Yeni tanıttığımız eHvac Tesisat Tasarım Yazılımı ile tam uyumlu, son yazılım teknolojisini kullanan sürümlerine erişmiş olacaksınız.

MTH Releaseleri bundan önceki dönemlerde 2 yılda bir yayınlanırken artık yıllık olarak yayınlanacak. Aynı Acad ve virüs killer yazılımlarında olduğu gibi cüzzi bir ücret karşılığında her sene aboneleğinizi yeniliyerek kesintisiz bir arge desteğine sahip olacaksınız.


 Yeni dağıtım sistemi ile beraber kaçırılan güncelleme, uyumsuz işletim sistemi sorunları ortadan kalkıyor ve kesintisiz teknik desteğe sahip oluyorsunuz.

Abonelik yenilemeyen kullanıcılarımız ise istedikleri zaman ürünü upgrade edebilecekler.

Release sistemi ile birlikte Abonelik sistemi entegre olarak MTH ve eHvac yazılımlarını kesintisiz bir güncelleme desteği ve teknik servis ile sizlere ulaştıracağız.

ABONELİK SATIŞLARI SADECE 3 AY BOYUNCA YAPILACAK. KASIM, ARALIK VE OCAK AYLARINI KAPSAYACAK ABONELİK SATIŞLARI BU AYLAR BİTTİĞİNDE SATIŞTAN KALDIRILACAK VE SADECE UPGRADE ÜRÜNÜ SATIŞTA KALACAKTIR.

FİYAT FARKLARINDAN ETKİLENMEMEK İÇİN KASIM, ARALIK VE OCAK AYLARINDAN BİRİNDE ABONELİĞİNİZİ YENİLEYİNİZ.
,
ABONELİK YENİLEMEK İÇİN [burayı] TIKLAYINIZ.


Yenilikler ve süprizler için bizi takip etmeyi unutmayınız.

Bir daha ki yazıda görüşmek üzere, hoşçakalın.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder