14 Temmuz 2011 Perşembe

MTH’da Ürün Seçim Özelliği..

Bugün sizlerle MTH dünyasından bir özellik paylaşmak istiyorum, özellikle sektörel cihaz üreten veya satan okuyucularımızında ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Biliyorsunuz MTH paket yazılımı sektörde hesap birliği sağlamayı amaç edinmiş Türkiyenin ilk ve tek mühendislik yazılımı. MTH Paket yazılımını eşsiz kılan bir özelliğide hesapların hemen sonrasında ürün ve cihaz seçebilmesidir. Bu sayede Katalog karıştırmak, az veya büyük cihaz seçmek gibi dertlerden sizi kurtarıyor ve tam randımanlı cihaz seçimleri yapabiliyor.

Geliştirilmesine 1993 senesinde başlanan ve şu anda piyasada 4000 'den fazla lisanslı modüle sahip; Mekanik Tesisat piyasasındaki tek profesyonel hesap yazılımı MTH paket programı R2011 versiyonu hesap sonrası cihaz seçim özellikleri güncelleştirilmiştir.Mekanik tesisat (ısıtma-klima-soğutma) hesapları konusunda bina içi tesisatlara ait Isı kaybı, Isı kazancı, K değeri, Psikrometrik işlemler, Hava kanalı hesapları, Radyatör ve Fan-Coil seçimi ve Proje hesapları (12 çeşit küçük hesap) hesaplarını en kısa sürede ve kolayca hesaplayabilen MTH paket programı ürün kütüphanesini genişletmek için yeni bir çalışmaya başladık.

MTH programlarının 4000'den fazla lisanslı modülü ve bugüne kadar gönderilmiş binlerce demo CD'si şu anda piyasada Mekanik Tesisat Hesapları sonrasında ürün seçimi için kullanılmaktadır. Ürün seçimleri için Ms Access (.MDB) ve Ms Excell (.XLS) türünde kütüphane dosyaları kullanılmakta ve bu dosyaların içeriği kullanıcılar tarafındanda düzenlenebilmektedir. Hiçbir ücret ödemeden sadece ürünlerinizin teknik katalogları ile katılacağınız bu çalışmada hem ürünleriniz seçkin MTH kullanıcıları tarafından daha çok tercih edilecek, hemde kendi bayileriniz için bir hesap-seçim otomasyonu sağlamış olacaksınız.


MTH programlarının kullandığı ürün ve teknik bilgi kütüphaneleri;

*  Yapı malzemeleri,
* İzolasyon malzemeleri
* Kapı, pence ve cam bilgileri
* Her tür yakıtlı kazanlar
* Brülör
* Kapalı genleşme depoları
* Sirkülasyon pompaları
* Su soğutma grupları
* Su soğutma kuleleri
* Hidrofor
* Boyler
* Her türlü boru ve fittings özellikleri
* Standart imalat hava kanalı malzemesi özellikleri ve imalat ebatları
* Menfez
* Anemostat
* Hava kanalları için özel parçalar
* Radyatör
* Fan-Coil

Eğer yukarıdaki malzemeler ile ilgili üretim ve pazarlamanız varsa sadece ürün teknik kataloglarını ANT Mekanik Tesisat Sist. Ltd. ye ulaştırarak ürünlerinizin piyasada daha çok tanınması ve hesap sonrasında otomatik olarak seçilmesi için büyük bir fırsat yakalamış olacaksınız. Küçük bir not daha ürün seçimi ile birlikte sizinle kontak kurulmasını isterseniz, kartınızı gönderiye iliştirmeyi unutmayınız.

Bir dahaki yazıda buluşmak üzere, hoşcakalın..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder