8 Mart 2012 Perşembe

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun..

 

Merhaba Arkadaşlar;

Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Tüm bayan okuyucularımızı kutlar, her günlerinin 8 Mart gibi geçmesini dileriz. Kadına yönelik şiddetin olmadığı daha güzel bir Türkiye’de yaşamayı hak ediyorsunuz..

Bir daha ki yazıda görüşmek üzere, hoşcakalın..

3 yorum:

 1. Merhaba, kutlamanız için kendi adıma teşekkürler, blog'unuzu görünce çok sevindim zira bu işlere elini yeni bulaştırmış biriyim :)
  Ama görüyorumki benim bildiklerime karşı çok daha ileri bilgiler ve paylaşımlarınız var, ben size göre çok daha basit gelecek kısımlardayım ve bu konular hakkında bana bilgi verebilecek insanlara ulaşmak istiyorum, siz ne güzel ki bilgilerinizi karşılıksız paylaşıyorsunuz ama malesef yakınınızdaki de dahil herkes böyle değil, sanırım bu kişilerde biraz ego ağır basıyor. Dediğim gibi benim elime geçen projeler çok kapsamlı değil, apartman, yazlık projeleri oluyor genelde ve bunların sıhhi tesisatları, klima, merkezi sistem, kombi, yangın ve ısı yalıtımları oluyor sadece, ısı yalıtımda da gazbeton programını kullanıyorum, takıldığım noktalarda bilgisini paylaşabilecek birileri olursa çok minnettar olacağım.

  YanıtlaSil
 2. Sn. Çiğdem Hnm. Kıymetli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bilginin paylaşıldıkça çoğaldığı düşüncesindeyiz, bu yüzden paylaşımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bilgilerinize küçükte olsa bir katkı yapabildiysek ne mutlu bizlere..

  YanıtlaSil
 3. Bende teşekkür ederim ...

  YanıtlaSil