11 Ocak 2016 Pazartesi

MTH Semineri : Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Merhaba arkadaşlar;

 
8 Aralık 2015 günü Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünde yapılan MTH seminerimizi Tüm sınıflar ve Lisans üstü eğitim alan öğrencilerin de katılımıyla gerçekleştirdik. Daha önceki dönemlerde de çeşitli üniversitelerin daveti ile gerçekleştirdiğimiz MTH semineri ile bölüm öğrencileri edindikleri teorik bilginin gerçek hayata yansımalarını MTH paket yazılımının özellikleri içerisinde görmüş oldular.
 
Önceki günlerde 6 Aralık olarak açıklanan seminer günü, yoğun akademik program yüzünden 2 kere gün değiştirdi. Buna rağmen Akademik kadro ve öğrenciler açısından yoğun katılımlı bir seminer oldu.
 
Standartların emrettiği yöntemleri kullanan MTH paket yazılımı ile hesap yapmanın ne kadar kolay olduğunu kıymetli hocalarımız vasıtası ile bölüm öğrencileride tanıklık ettiler.

Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mühendislik Bölümü Hocamız Sn. Doc. Dr. Hüseyin Bulgurcu gözetiminde gerçekleştirilen seminerimiz iki kısımdan oluştu. Birinci bölümde MTH modülleri ortak özellikleri ve Kalorifer Tesisatına hitap eden modüller tanıtıldı.

Aradan sonra ikinci kısımda ise Klima ve Havalandırma Modülleri tanıtılarak soru cevap kısmına geçildi.

 
Çeşitli broşür ve MTH proje raporları örnekleri de öğrencilerin dikkatine sunulan bu seminerimizin daha da detaylandırılarak tekrarlanması için sözleştik.

Bu güzel çalışmaya vesile olduğu için kıymetli Hocamız Sn. Doc. Dr. Hüseyin Bulgurcu'ya teşekkür ederiz.
 
Bir daha ki yazıda buluşmak üzere, hoşcakalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder