17 Kasım 2017 Cuma

MTH Semineri : Altınbaş Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Merhaba arkadaşlar;
 

8 Kasım 2017 günü Altınbaş Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünde MTH seminerimizi gerçekleştirdik. Daha önceki dönemlerde de çeşitli üniversitelerin daveti ile gerçekleştirdiğimiz MTH semineri ile bölüm öğrencileri edindikleri teorik bilginin gerçek hayata yansımalarını MTH paket yazılımının özellikleri içerisinde görmüş oldular.
 
Standartların emrettiği yöntemleri kullanan MTH paket yazılımı ile hesap yapmanın ne kadar kolay olduğunu kıymetli hocalarımız vasıtası ile bölüm öğrencileri de tanıklık ettiler.

Altınbaş Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Sn. Doç.Dr. Gürsev Pirge gözetiminde ve Sn. Yrd.Doç.Dr. Süleyman Baştürk önderliğinde gerçekleştirilen seminerimiz iki kısımdan oluştu. Birinci bölümde MTH modülleri ortak özellikleri ve Kalorifer Tesisatına hitap eden modüller tanıtıldı.

Aradan sonra ikinci kısımda ise Klima ve Havalandırma Modülleri tanıtılarak soru cevap kısmına geçildi.
 
 
 
Çeşitli broşür ve MTH proje raporları örnekleri de öğrencilerin dikkatine sunulan bu seminerimizin daha da detaylandırılarak tekrarlanması için sözleştik.

Bu güzel çalışmaya vesile olduğu için kıymetli Hocamız Sn. Doç.Dr. Gürsev Pirge'e ve Sn. Yrd.Doç.Dr. Süleyman Baştürk'e  teşekkür ederiz.
 
Bir daha ki yazıda buluşmak üzere, hoşcakalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder