14 Aralık 2018 Cuma

MTH Semineri : Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Merhaba arkadaşlar;


7 Aralık 2018 günü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünde MTH seminerimizi gerçekleştirdik. Daha önceki dönemlerde de çeşitli üniversitelerin daveti ile gerçekleştirdiğimiz MTH semineri ile bölüm öğrencileri edindikleri teorik bilginin gerçek hayata yansımalarını MTH paket yazılımının özellikleri içerisinde görmüş oldular.

Standartların emrettiği yöntemleri kullanan MTH paket yazılımı ile hesap yapmanın ne kadar kolay olduğunu kıymetli hocalarımız vasıtası ile bölüm öğrencileri de tanıklık ettiler.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Sn. Doç.Dr. Hakan Özcan gözetiminde ve Sn. Doç.Dr. Mustafa Özbey önderliğinde gerçekleştirilen seminerimiz tek oturumdan oluştu. MTH modülleri ortak özellikleri ve Kalorifer Tesisatına hitap eden modüller tanıtıldı.ardından Klima ve Havalandırma Modülleri tanıtılarak soru cevap kısmına geçildi.

 Çeşitli broşür ve MTH proje raporları örnekleri de öğrencilerin dikkatine sunulan bu seminerimizin daha da detaylandırılarak tekrarlanması için sözleştik.

Bu güzel çalışmaya vesile olduğu için kıymetli Hocamız Sn.Doç.Dr. Hakan Özcan  ve Sn. Doç.Dr. Mustafa Özbey'e  teşekkür ederiz.

Bir daha ki yazıda buluşmak üzere, hoşcakalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder