14 Şubat 2023 Salı

Büyük Felaket 2023 : Deprem Gerçeği

 Merhaba arkadaşlar;

 

 

 

 

 

 

 

 

6 Şubat'ta merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizi sarsarak çevre ülkelerden hissedilen depremler ile birlikte milletçe büyük bir üzüntü ve keder içindeyiz. Nice canların önlenebilir hatalar yüzünden kaybedilmesini kabul edemiyoruz.

1990'larda başladığımız meslek yaşantımız içinde ülkece nice büyük badirelerden geçtik, neredeyse unutulan büyük üzüntü ve kazalar ile sınandık. Doğal afetlerde peşimizi bırakmadı. Son yaşadığımız küçük kıyamet ise bu büyük üzüntülerin son halkasını oluşturuyor.

Öncelikle büyük felakette canlarını kaybedenlere Allahtan rahmet, yakınlarına ve Büyük Türk Milletine sonsuz başsağlıkları diliyoruz. Allah geride kalanlara sabır ve metanet versin. Her büyük felaket ve olumsuzlukdan sonra millettçe kenetlenmenin ayrı bir gururunu da gözlerimiz dolarak yaşıyoruz.

Gönül ister ki önlebilir felaketler ciddiye alınsın ve insanımız hak ettiği yüksek yaşam kalitesine ulaşsın. Bunun için hem mesleki olarak en iyiyi üretmeye ve milletimize en güzelini kazandırmaya çalışmayı durdurmadan sürdüreceğiz. 


 

 

 

 

 

 

 

Büyük önder Atatürk'ün de ifade ettiği gibi. Ülkesini en çok seven işini en iyi yapandır, düsturu ile kalan ömrümüze devam edeceğiz. En büyük temennimiz geçmişde olduğu gibi depremde yıkılmayacak binalar inşa edebilecek yüksek kültürümüzü geri kazanmaktır.

Allah beterinden saklasın, geçmiş olsun Türkiye.

 Bir daha ki yazada buluşmak üzere, hoşçakalın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder