14 Ekim 2011 Cuma

64bit MTH sürümü yayınlandı..

Merhaba arkadaşlar;

Uzunca bir süredir üzerinde çalıştığımız 64bit işletim sistemlerinde çalışacak MTH R2011 sürümü yayınlandı. R2011 kullanıcılarının ücretsiz edineceği bu sürümde bir çok ek özellikle beraber özellikle 64bit işletim sistemlerinde MTH kullanılmasına yönelik yapısal değişiklikler yapıldı. Bundan önceki dönemlerde virtual pc vasıtası ile 64bit üzerinde hizmet veren MTH paket yazılımı, artık herhangi bir eklentiye gerek kalmaksızın 64bit işletim sistemlerinde hizmet verebiliyor.

Bildiğiniz üzere MTH paket yazılımları artık release formatında yayınlanıyor, 2 senelik bir süreci kapsıyan release uygulaması ile kullanıcılar 2 sene boyunca yayınlanacak tüm yenilikler ve güncelleştirmelere ücretsiz erişebiliyor. MTH Release’leri sizlere sembolik rakamlarla ulaşıyor. MTH güncellemelerini yapamamış kullanıcılarımız [burayı] tıklayarak MTH Güncellemeri linki ile R2011’e yükseltme yapabilir ve 64bit MTH ‘dan faydalanabilirler.

R2011 kullanıcıları MTH güncelleme sihirbazı ile ücretsiz olarak 64Bit MTH sürümlerine ulaşabilir ve bilgisayarlarına kolayca kurabilirler. Şu anda makalemizi okuyan MTH R2011 kullanıcılarmız aşağıdaki linkleri kullanarak bu işlemi yapabilirler.

[20111014_mth2011_system.exe] ; Bu güncelleme kendini \Windows\system32 altına kuracaktır. Herhangi bir şekilde kurulum başarılı olmazsa, kendini geçici bir klasöre bu .DLL dosyasını kurarak \Windows\system32 altına kopyalayınız. Daha sonra Başlat / Çalıştır / CMD komutlarını uygulayarak DOS komut satırına geçiniz. regsvr32 hasp_com_windows.dll komut satırına yazarak <enter> tuşlayınız.

[20111014_mth2011.exe] ; Bu güncelleme ile MTH paketine dahil tüm programlar 64bit işletim sistemi üzerinde kullanılabilir hale geliyor. Bu güncelleme kendini genel  \Mth2011 dizini altına kuruyor.

2 yorum:

  1. Teşekkür ederim , uzun süredir beklediğim güncelleme için.

    YanıtlaSil
  2. Rica ederiz, bizi de uzun zamandır oyalıyan bir geliştirmeydi. Bu aşamadan sonra ar-ge çalışmalarımıza hiz vererek MTH'ı daha da geliştireceğiz.

    YanıtlaSil