30 Ocak 2017 Pazartesi

Ürün inceleme : Zehnder Fina Radyatörler

 

Tüm modern banyoların vazgeçilmezi yeni nesil bir radyatör olan Zehnder Fina, tüm mimar ve mühendislerin beğenisini kazanarak, projelerinin vazgeçilmez parçası arasında yer almaya başladı. Geleneksel çelik modellerle kıyaslandığında ve “tak kullan” özelliği göz önüne alındığında, daha hafif ve kurulumu çok daha kolay olan Zehnder Fina, estetik yapısı ve her duvara uyum sağlayan ve adapte edilebilen yan panelleri ile de tüm yaşam alanlarına uyum sağlıyor.

Zehnder Fina, isteğe göre ayarlanabilen bağlantı eksenleri ile sıcak sulu işletmelerde de avantaj sağlıyor. Elektrikli işletmelerde ise, yılın her mevsiminde, iç mekânların ve havluların her zaman sıcak kalmasını sağlayan Zehnder Fina, kablosuz kumandası ve seçilebilir işletme modları ile de kullanım avantajı sunuyor.Geniş ısıtma yüzeyi ile yaydığı ısı sayesinde hızlı şekilde konforlu bir ortam yaratabilen Zehnder Fina, düz hatlı havlu tutucuları ile formunu tamamlıyor. Sıcak havlu keyfini her an yaratabilen Fina’nın krom kaplı askılarının yüksekliği ayarlanabiliyor ve böylece havlular kolayca asılabiliyor. Renk kartelasındaki neredeyse tüm renklere sahip olan Zenher Fina’nın yeni plastic şeritleri önceki modellere göre ısıtma gücünü % 30 artırıyor ve ağırlığını % 25 azaltıyor.

 Granichen, İsviçre Zehnder tesislerinde üretilen Fina radyatör, bir tasarımın elde edebileceği en yüksek ödül olan, “En İyinin İyisi” Red Dot ödülüne sahip. Zehnder Fina, sahip olduğu bu ödül ile tasarım elitinin % 1.5’lik kesiminde yer aldığını gösteriyor.

Kaynak : TesisatMarket Dergisi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder